Tulemused 2016

GPS salvestus

Iga võistkond oli varustatud GPS jälgimisseadmega, mille salvestus on järelvaadatav Sportreci kodulehel »

Sõudepaatide võistlusklass

Koht Võistkond Raja
läbimise aeg
Trahv läbimata
punktidest
Trahv
ülesannetest
Lõplik aeg
1. Onupojad (sõudepaat)
Jorma Ratas, Lauri Ratas
01:52:56 01:52:56
2. Kassemehed (sõudepaat)
Siim Väli, Kaupo Vallik
01:38:44 00:20:00 01:58:44
3. Möla Pidamatu (sõudepaat)
Jass Tüür, Kaarel Tüür
01:50:08 00:20:00 02:10:08
4. Johanna (sõudepaat)
Janno Rauk, Mikk Tuisk
02:03:54 00:10:00 02:13:54
5. Mägi-Kurdla (sõudepaat)
Mart Saar, Reigo Roost
02:00:33 00:20:00 02:20:33
6. Vöödilised (sõudepaat)
Toomas Tamme, Taimo Türnpu
02:38:51 02:38:51
7. Piligre (sõudepaat)
Kustas Ansper, Argo Miller
02:21:18 00:20:00 02:41:18
8. MATVAH (sõudepaat)
Mati Kütt, Vahur Alt
02:41:35 02:41:35
9. Saastna ramm
Martin Lengi, Priit Lodi
02:31:55 00:10:00 02:41:55
10. MR
Raido Rassel, Mati Mets
02:26:32 00:20:00 02:46:32
11. A-rühm (sõudepaat)
Oliver Riis, Herman Saar
02:31:30 00:20:00 02:51:30
12. Saarekülalised
Martin Laur, Teele Koel
02:51:52 02:51:52
13. Salava (sõudepaat)
Aivar Kallas, Monica Kallas
02:54:50 02:54:50
14. Vesipapp (sõudepaat)
Mari Kendla, Heigo Kendla
02:55:10 02:55:10
15 Onud Heinod (sõudepaat)
Janis Lõhmus, Jarno Pint
02:20:47 01:20:00 02:00:00 04:20:47

 

Süstade ja kanuude võistlusklass

Koht Võistkond Raja
läbimise aeg
Trahv läbimata
punktide eest
Trahv lahendamata
ülesannete eest
Lõplik aeg
1. Navi Siil (süst/kanuu)
Henri Kaus, Karl-Erik Kõrge
01:42:22  – 00:10:00 01:52:22
2. Mäe talu (süst/kanuu)
Tiina Kiiker, Kristo Kiiker
01:55:40  –  – 01:55:40
3. Saldējums (süst/kanuu)
Viljar Sinimeri, Märt Turu
01:40:58  – 00:20:00 02:00:58
4. Eistikad (süst/kanuu)
Tarmo Eist, Egert Eist
01:32:56  – 00:30:00 02:02:56
5. Kukeramm (süst/kanuu)
Tanel Kukk, Kalver Kukk
01:56:18 00:10:00 02:06:18
6. Pöidekad (süst/kanuu)
Jako Haikara, Jüri Linde
01:37:36 00:30:00 02:07:36
7. Mu naine on Laine (süst/kanuu)
Kaspar Mölder, Markus Aru
01:58:20 00:10:00 02:08:20
8. Sinikajakas (süst/kanuu)
Mart Tartlan, Mihkel Tammaru
02:01:35 00:10:00 02:11:35
9. Saksad (süst/kanuu)
Lauri Saks, Ülle Saks
02:19:00 02:19:00
10. Katariina Vee (süst/kanuu)
Riin Magnus, Kadri Tüür
02:17:42 00:10:00 02:27:42
11. Peaaegu kohalikud (süst/kanuu)
Avo Reimal, Kaido Noppel
02:13:00 00:20:00 02:33:00
12. Naabrid (süst/kanuu)
Maarika Saks, Jaanus Pukk
02:30:46 00:10:00 02:40:46
13. Sa&Ni (süst/kanuu)
Sander Sallo, Nils Nöör
02:00:50 00:40:00 02:40:50
14. SAHA (süst/kanuu)
Sander Kask, Hans Vallner
02:18:57 00:30:00 02:48:57
15. Tasa ja targu (süst/kanuu)
Raili Nõgu, Anne Kaldmäe
02:48:41 00:10:00 02:58:41
16. Ernst (süst/kanuu)
Hergo Tasuja, Jaan-Martin Ugam
02:33:05 00:30:00 03:03:05
17. Kört ja mört (süst/kanuu)
Ahti Põlluäär, Liis Elmi
02:45:05 00:20:00 03:05:05
18. Dataprojekt (süst/kanuu)
Sigrid Kukk, Tõnu Kukk
03:17:35 00:20:00 03:37:35