Tulemused 2015

GPS salvestus

Iga võistkond oli varustatud GPS jälgimisseadmega, mille salvestus on järelvaadatav Sportreci kodulehel »

Sõudepaatide võistlusklass

Koht Võistkond Start Finiš Trahv läbimata
punktide eest
Trahv lahendamata
ülesannete eest
Lõplik aeg
1. Inuksuk
Teet Peedu, Andrus Tamm
12:00 13:42:00 01:42:00
2. Aerud puruks
Siim Väli, Kaupo Vallik
13:05 14:29:00 00:20:00 01:44:00
3. Mägi-Kurdla
Mart Saar, Reigo Roost
12:35 14:27:18 00:10:00 02:02:18
4. Vöödilised
Toomas Tamme, Taimo Türnpu
13:00 14:54:14 00:10:00 02:04:14
5. Onupojad
Jorma Ratas, Lauri Ratas
12:25 14:12:49 00:20:00 02:07:49
6. Püüdmatu Maaja
Elisa Ling, Mihkel Ling
12:50 14:44:23 00:20:00 02:14:23
7. Piligre
Kustas Ansper, Argo Miller
12:45 14:35:45 00:30:00 02:20:45
8. A-rühm
Oliver Riis, Gustav Saar
12:00 14:10:49 00:20:00 02:30:49
9. Suur Tynn
Kristo Kaljuvee, Tamar Tordt
12:20 14:42:49 00:10:00 02:32:49
10. Saastna ramm
Martin Lengi, Priit Lodi
12:30 14:44:47 00:20:00 02:34:47
11. Johanna
Mikk Tuisk, Janno Rauk
13:10 15:39:23 00:10:00 02:39:23
12. Saarekülalised
Martin Laur, Teele Koel
12:05 15:02:28 02:57:28
13. MR
Raido Rassel, Mati Mets
12:55 15:35:33 00:20:00 03:00:33
14. Speedbat
Kaidi Kaidme, Maarja Mitt
12:15 15:41:29 03:26:29
15 Winner takes it all
Jaana Merisaar, Ado Lõhmus
12:10 15:41:17 00:20:00 03:51:17

 

Süstade ja kanuude võistlusklass

Koht Võistkond Start Finiš Trahv läbimata
punktide eest
Trahv lahendamata
ülesannete eest
Lõplik aeg
1. Punane täpp
Jarkko Ainsoo, Raul Mürk
13:10 14:21:31 00:10:00 01:21:31
2. Suvitajad
Asko Ristolainen, Tiina-Mari Trummer
12:50 14:44:40 01:54:40
3. Pahur part
Erkki Lindepuu, Tuuli Pentjärv
13:00 14:53:44 00:10:00 02:03:44
4. Mulks
Vahur Lokk, Ave Põlenik-Schweiger
12:25 14:11:03 00:20:00 02:06:03
5. Mäe talu
Tiina Kiiker, Kristo Kiiker
12:30 14:40:04 02:10:04
6. Naabrid
Ahto Pukk, Joshua Lundbye
12:40 14:42:05 00:10:00 02:12:05
7. Röömsad apelsinid
Helen Riismaa, Ragmar Riismaa
12:00 14:09:01 00:10:00 02:19:01
8. Eistikad
Tarmo Eist, Egert Eist
13:05 15:04:03 00:20:00 02:19:03
9. Sinikajakas
Mart Tartlan, Mihkel Tammaru
12:55 14:55:55 00:20:00 02:20:55
10. Jaan Kross
Heimar Lill, Kätlin Sumberg
12:40 14:51:35 00:10:00 02:21:35
11. Tige tuul
Rain Beljakov, Kristel Koit
12:05 14:10:33 00:20:00 02:25:33
12. Peaaegu kohalikud
Avo Reimal, Kaido Noppel
12:35 14:46:03 00:20:00 02:31:03
13. KoNi
Koit Tiit, Nils Nöör
12:20 14:25:05 00:30:00 02:35:05
14. Sailu
Sander Rikka, Kail Karilaid
12:15 14:40:41 00:10:00 02:35:41
15. Akvafoobia selts
Tiinu Süld, Sven Süld
12:10 14:44:51 00:30:00 03:04:51
16. Tasa ja targu
Raili Nõgu, Anne Kaldmäe
12:45 15:44:53 00:20:00 03:19:53