Kuidas on läinud Aix Teamil ja mis sihid on tänavuseks tiitlikaitsmiseks?

Eelmise aasta Aerurammul osales esimest korda võistkond Aix Team – Greta Silberg-Käärik ja Haiko Käärik, kes viisid koju süstade klassi võidukarika. Tänavu on Aix Team tulemas oma tiitlit kaitsma. Küsisime kuidas neil on läinud ja mis on sihid selleks aastaks.

1. Mis on eredaim mälestus eelmise aasta võistlusest?
Eelmise aasta võistlus oli väga tore. Hea ilm, mõnus seltskond ja tore väljakutse. Varasemalt pole paadiga orienteerumist teinud, aga see oli päris lõbus. Lisaks veel ülesanded kontrollpunktides. Eredam oli vast see, et enne viimast punkti oli meile peidetud ka üks ilus kivi teele, mis hammustas meie paadininasse suure augu. Seega viimane lõpp tuli läbida paadinina vett täis ja vee all. Aga see ei takistanud meie võidukat lõppu.

2. Mis on eesmärk selleks aastaks?
Sel aastal plaanime jälle võtta ka lapsed kaasa, kes nautisid ka eelmisel aastal võistluse ajal kaldal toredaid tegevusi. Põhiline on hea seltskond, mõnus olemine ja osavõtt vahvast väljakutsest.

3. Kas ja kuidas valmistute?
Paadipõhja on hooaja jooksul õnnestunud ikka mitmeid uusi auke teha, seega oleme ikka veele jõudnud, aga seda pigem naudinguga mitte suure trenniga. Mõni maraton on ka selja taga, aga sellel võistlusel on pigem kasuks hea kaardilugemise oskus ja kiired ülesannete lahendamised.

Kas pole innustav ja väljakutset pakkuv? Kui sinulgi tekkis tahtmine aerud kätte haarata, siis jõuad veel oma meeskonna registreerida.

Pildil Haiko ja Greta. Foto autor Brian E. Hove.