Meeskond Navi Siil tuleb süstade klassis oma tiitlit kaitsma

Eelmise aasta Aerurammul tuli-nägi-võitis süstade klassis võistkond NAVI SIIL – Karl-Erik Kõrge ja Henri Kaus. Et nende edu saladuselt veidikenegi loori kergitada, küsisime 3 küsimust.

Võistkond NAVI SIIL (vasakul Karl-Erik, paremal Henri). Fotograaf: Mikk Rand.

1. Mis on eredaim mälestus eelmise aasta võistlusest?
Karl-Erik: Võistluskeskuses olev atmosfäär oli mulle kui maarotile väga meeldiv. Veel meenub harukordselt soe ilm jaanipäeval ja see hea kohalik õlu mida pakuti. Kõik inimesed nii konkurendid kui ka korraldajad ja pealtvaatajad olid väga sõbralikud.
Henri: Suurepärane ilm, kerge päikesepuna (sel aastal me päikesekreemi ei unusta!), kodune õhkkond ja üks tore saun pärast võistlust.
2. Mis on eesmärk selleks aastaks?
Karl-Erik: Sellel aastal tuleme naudime võistlust anname endast parima.
Henri: Proovime kindlasti tiitlikaitsjatele kohaselt konkurentidele kõva lahingu anda!
3. Kas ja kuidas valmistute?
Karl-Erik: Minul on sel aastal üks maraton aerutades läbitud, Türi-Tori kiirlaskumine, rohkem kahjuks pole veepeale jõudnudki. Aga mul on nüüd kutsikas ja temaga jalutamine võiks olla minu valmistumine.
Henri: Vastutuult jooksmine, vastuvoolu ujumine.. kõike seda muidugi raskelt vastu tahtmist – nii tuleb kõige õigem vorm.
Aerurammu registreerimise lõpptähtajani, 10. juulini on veel 9 päeva. Aga kes see ikka asju viimasele minutile jätab… Registreerimine »